Vertex AI Search (1.8.0-rc1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Filters
pl: Filtry

en: Your search yielded no results.
pl: Brak wyników spełniających kryteria twojego wyszukiwania.

en: Not available
pl: Niedostępny

en: About
pl: O stronie

en: Pager Type
pl: Typ stronicowania
