Vertex AI Search (1.8.0-rc1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Search
tr: Ara

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Your search yielded no results.
tr: Aramanıza uygun bir sonuç bulunamadı.

en: Not available
tr: Mevcut değil

en: About
tr: Hakkında
