Vertex AI Search (1.8.0-rc1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: Number of results per page
vi: Số kết quả mỗi trang:

en: Not available
vi: Không có sẵn

en: Auto
vi: Tự động

en: About
vi: Giới thiệu

en: Filter Options
vi: Tuỳ chọn Lọc
