Vertex AI Search (1.8.1-rc1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Filters
et: Filtrid

en: Your search yielded no results.
et: Otsing ei andnud tulemusi.

en: Not available
et: Mittesaadaval

en: About
et: Programmist

en: Search Autocomplete
et: Otsinguennetus
