Vertex AI Search (1.8.1-rc1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Your search yielded no results.
eu: Zure bilaketak ez du emaitzik

en: Not available
eu: Ez dago erabilgarri

en: About
eu: (r)i buruz
