Vertex AI Search (1.8.1-rc1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: Advanced Settings
fr: Paramètres Avancés

en: Filters
fr: Filtres

en: Your search yielded no results.
fr: Votre recherche n'a retourné aucun résultat.

en: Number of results per page
fr: Nombre de résultats par page

en: Not available
fr: Non disponible

en: About
fr: À propos

en: Pager Type
fr: Type de pagination
