Vertex AI Search (1.8.1-rc1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Filters
he: מסננים

en: Your search yielded no results.
he: לא נמצאו תוצאות עבור חיפוש זה.

en: Not available
he: לא זמין

en: About
he: אודות
