Vertex AI Search (1.8.1-rc1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Filters
hu: Szűrők

en: Your search yielded no results.
hu: A keresett kifejezés nem található.

en: Number of results per page
hu: Oldalanként megjelenő eredmények száma

en: Not available
hu: Nem elérhető

en: About
hu: Leírás

en: Use SafeSearch
hu: <em>SafeSearch</em> használata

en: Pager Type
hu: Lapozótípus
