Vertex AI Search (1.8.1-rc1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Search
ja: 検索

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Filters
ja: フィルター

en: Your search yielded no results.
ja: 検索に一致する結果はありません。

en: Number of results per page
ja: 一ページあたりの結果数

en: Not available
ja: 利用不可

en: About
ja: アバウト

en: Use SafeSearch
ja: 安全な検索を使用
