Vertex AI Search (1.8.1-rc1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Advanced Settings
kn: ಸುಧಾರಿತ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: Not available
kn: ಲಭ್ಯವಿರುವುದಿಲ್ಲ

en: Auto
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: About
kn: ಕುರಿತು
