Vertex AI Search (1.8.1-rc1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Filters
lv: Filtri

en: Your search yielded no results.
lv: Meklēšana nedeva rezultātus.

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: About
lv: Par
