Vertex AI Search (1.8.1-rc1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: Filters
oc: Filtres

en: Not available
oc: Pas disponible

en: About
oc: A prepaus

en: Pager Type
oc: Tipe de paginacion
