Vertex AI Search (1.8.1-rc1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Filters
sk: Filtre

en: Your search yielded no results.
sk: Nenašli sa žiadne výsledky.

en: Not available
sk: Nedostupné

en: About
sk: Informácie o
