Verti (8.x-1.5) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Core
de: Kernsystem

en: Footer Menu
de: Fußzeilenmenü

en: Site header
de: Kopfzeile der Website

en: Submitted by @author_name on @date
de: Gespeichert von @author_name am @date

en: Show/Hide Footer Menu
de: Fußzeilenmenü anzeigen/ausblenden

en: Show / Hide Footer Menu
de: Fußzeilenmenü anzeigen / ausblenden

en: Footer Menu item 1
de: Fußzeilenmenü-Element 1

en: Footer Menu item 2
de: Fußzeilenmenü-Element 2

en: Footer Menu item 3
de: Fußzeilenmenü-Element 3

en: Html5 theme from html5up.net
de: HTML-5-Theme von html5up.net
