Verti (8.x-1.81) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Search
az: Axtarış

en: Core
az: Nüvə

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
