Verti (8.x-1.81) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན
