Verti (8.x-1.81) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Search
da: Søg

en: Core
da: Kerne

en: Page title
da: Sidetitel

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Site header
da: Sidehovede

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date

en: User account menu
da: Brugerkontomenu
