Verti (8.x-1.81) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Core
el: Πυρήνας

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Site header
el: Κεφαλίδα ιστοσελίδας

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη
