Verti (8.x-1.81) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Search
eu: Bilatu

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
