Verti (8.x-1.81) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Search
fi: Etsi

en: Core
fi: Ydin

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Site header
fi: Sivuston ylätunniste

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
