Verti (8.x-1.81) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Search
hi: खोज

en: Core
hi: कोर

en: Page title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Main navigation
hi: मुख्य नेविगेशन

en: Site header
hi: साइट हेडर

en: User account menu
hi: उपयोगकर्ता खाता मेनू
