Verti (8.x-1.81) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Home
pt: Início

en: Search
pt: Buscar

en: Page title
pt: Título da página

en: Main navigation
pt: Navegação principal

en: Main page content
pt: Conteúdo da página principal

en: Site branding
pt: Definição de marca do site

en: Site header
pt: Cabeçalho do site

en: Submitted by @author_name on @date
pt: Enviado por @author_name em @date

en: User account menu
pt: Menu de conta de usuário
