Verti (8.x-1.81) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Search
ru: Поиск

en: Core
ru: Ядро

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: Site header
ru: Шапка сайта

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date

en: User account menu
ru: Меню учётной записи пользователя
