Verti (8.x-1.81) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Search
am: ፈልግ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ

en: User account menu
am: የተጠቃሚ መለያ ምናሌ
