Verti (8.x-1.81) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Search
ja: 検索

en: Core
ja: コア

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: Site header
ja: サイトヘッダー

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿

en: User account menu
ja: ユーザーアカウントメニュー
