Verti (8.x-1.81) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Search
lv: Meklēt

en: Core
lv: Kodols

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne
