Vertical Tabs Config (2.0.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: Weight
et: Kaal

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: Hide
et: Peida

en: URL path settings
et: Viite asukoha seaded

en: Book outline
et: Raamatu joondus

en: Revision information
et: Redaktsiooni informatsioon

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Promotion options
et: Avaldamise valikud
