Vertical Tabs Config (2.1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
bn: প্রদর্শন সংক্রান্ত সেটিংস

en: Weight
bn: ভর

en: Menu settings
bn: মেনু সেটিংস

en: Hide
bn: লুকাও

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
