Vertical Tabs Config (2.1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Weight
eu: Pisua

en: Authoring information
eu: Egilearen informazioa

en: Menu settings
eu: Menu ezarpenak

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: URL path settings
eu: URL bide-izenaren ezarpenak

en: Book outline
eu: Liburuaren aurkibidea

en: Revision information
eu: Aldaketaren informazioa

en: Promotion options
eu: Sustapen aukerak
