Vertical Tabs Config (2.1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Display settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: Weight
it: Peso

en: Authoring information
it: Informazioni sull'autore

en: Menu settings
it: Impostazioni del menù

en: Hide
it: Nascondi

en: URL path settings
it: Impostazioni percorso URL

en: Book outline
it: Struttura del book

en: Revision information
it: Informazione sulla revisione

en: Weight for @title
it: Peso per @title

en: Promotion options
it: Opzioni di promozione
