Vertical Tabs Config (2.1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Display settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: Weight
oc: Pes

en: Authoring information
oc: Informacions de publicacion

en: Menu settings
oc: Paramètres del menú

en: Hide
oc: Amagar

en: URL path settings
oc: Paramètres dels camins d'URL

en: Book outline
oc: Structure del libre

en: Revision information
oc: Informacions sus las revisions

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
