Vertical Tabs Config (2.1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Display settings
te: ప్రదర్శన అమరికలు

en: Weight
te: భారం

en: Authoring information
te: రచయిత సమాచారం

en: Menu settings
te: మెనూ అమరికలు

en: Hide
te: దాచు

en: Revision information
te: కూర్పు సమాచారం
