Vertical Tabs Config (2.1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Authoring information
th: ข้อมูลผู้เขียน

en: Menu settings
th: ตั้งค่าเมนู

en: Hide
th: ซ่อน

en: URL path settings
th: การตั้งค่าพาธสำหรับ URL

en: Book outline
th: หนังสือ

en: Revision information
th: ข้อมูลรุ่น

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title

en: Promotion options
th: ตัวเลือกโปรโมชั่น
