Vertical Tabs Config (2.1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Display settings
vi: Các thiết lập trình bày

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Authoring information
vi: Thông tin tác giả

en: Menu settings
vi: Thiết lập trình đơn

en: Hide
vi: Ẩn

en: URL path settings
vi: Thiết lập đường dẫn URL

en: Book outline
vi: Cấu trúc sách

en: Revision information
vi: Thông tin bản duyệt

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
