Vertical Tabs Config (2.1.1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Weight
ca: Pes

en: Authoring information
ca: Informació de l'autoria

en: Menu settings
ca: Paràmetres de menú

en: Hide
ca: Oculta

en: URL path settings
ca: Paràmetres del camí URL

en: Book outline
ca: Esquema del llibre

en: Revision information
ca: Informació de la revisió

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Vertical tab
ca: Pestanya vertical

en: Promotion options
ca: Opcions de promoció
