Vertical Tabs Config (2.1.1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Weight
he: משקל

en: Authoring information
he: מידע על המחבר/ת

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: Hide
he: הסתרה

en: URL path settings
he: הגדרת מיקום חלופי

en: Book outline
he: מתאר הספר

en: Revision information
he: מידע על הגרסה

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Vertical tab
he: לשונית אנכית

en: Promotion options
he: אפשרויות קידום
