Vertical Tabs Config (2.1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Display settings
is: Birtingastillingar

en: Weight
is: Vægi

en: Authoring information
is: Upplýsingar um höfund

en: Menu settings
is: Valmyndastillingar

en: Hide
is: Fela

en: URL path settings
is: Stillingar URL slóða

en: Revision information
is: Upplýsingar um útgáfur
