Vertical Tabs Config (2.1.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Weight
fa: وزن

en: Authoring information
fa: اطلاعات نویسنده

en: Menu settings
fa: تنظیمات قائم

en: Hide
fa: پنهان کن

en: URL path settings
fa: تنظیمات مسیر نشانی

en: Book outline
fa: سرفصل کتاب

en: Revision information
fa: اطلاعات تنقیح

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: Promotion options
fa: گزینه های ارتقا
