Vertical Tabs Config (2.1.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Display settings
ro: Setări de afișare

en: Weight
ro: Greutate

en: Authoring information
ro: Informații despre autor

en: Menu settings
ro: Opțiuni de meniu

en: Hide
ro: Ascunde

en: URL path settings
ro: Opțiuni cale URL

en: Book outline
ro: Structură carte

en: Revision information
ro: Informații revizie

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: Promotion options
ro: Opțiuni de promovare
