Vertical Tabs Config (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Weight
hu: Súly

en: Authoring information
hu: Szerzői információk

en: Menu settings
hu: Menübeállítások

en: Hide
hu: Elrejtés

en: URL path settings
hu: Útvonal beállításai

en: Book outline
hu: Könyvvázlat

en: Revision information
hu: Változatinformáció

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Vertical tab
hu: Függőleges fül

en: Promotion options
hu: Közzétételi beállítások
