Vertical Tabs Config (8.x-1.3) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Display settings
es: Opciones de visualización

en: Weight
es: Peso

en: Authoring information
es: Información de autoría

en: Menu settings
es: Opciones del menú

en: Hide
es: Ocultar

en: URL path settings
es: Opciones de ruta URL

en: Book outline
es: Índice del libro

en: Revision information
es: Información de la revisión

en: Weight for @title
es: Peso para @title

en: Vertical tab
es: Solapa vertical

en: Promotion options
es: Opciones de promoción
