Vev Connector (1.0.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: On
et: Sees

en: Save
et: Salvesta

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
et: Mustand

[ctx: Workflow state label]
en: Published
et: Avalikustatud

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
et: Loo uus mustand

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
et: Avalikustamine
