Vev Connector (1.0.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: On
hu: Be

en: Save
hu: Mentés

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Allowed tags
hu: Engedélyezett jelölők

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
hu: Vázlat

[ctx: Workflow state label]
en: Published
hu: Közzétéve

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
hu: Új vázlat létrehozása

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
hu: Közzététel
