Vev Connector (1.0.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: On
pl: Włączony

en: Save
pl: Zapisz

en: Off
pl: Wyłączony

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
pl: Wersja robocza

[ctx: Workflow state label]
en: Published
pl: Opublikowane

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
pl: Stwórz nową wersję roboczą

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
pl: Opublikuj
