Vev Connector (1.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: Save
sk: Uložiť

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sk: Návrh

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sk: Vytvoriť nový návrh

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sk: Publikovať
