Vev Connector (1.0.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: On
uk: Увімкнено

en: Save
uk: Зберегти

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Allowed tags
uk: Дозволені теги

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
uk: Чернетка

[ctx: Workflow state label]
en: Published
uk: Опубліковано

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
uk: Створити нову чернетку

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
uk: Опублікувати
