Vev Connector (1.0.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: On
ca: Actiu

en: Save
ca: Desa

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ca: Esborrany

[ctx: Workflow state label]
en: Published
ca: Publicat

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
ca: Crea un nou esborrany

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ca: Publica
