Vev Connector (1.0.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: Save
da: Gem

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
da: Kladde

[ctx: Workflow state label]
en: Published
da: Udgivet

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
da: Opret ny kladde

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
da: Udgiv
