Vev Connector (1.0.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: On
de: An

en: Save
de: Speichern

en: Off
de: Aus

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Allowed tags
de: Zulässige Tags

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
de: Entwurf

[ctx: Workflow state label]
en: Published
de: Veröffentlicht

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
de: Neuen Entwurf erstellen

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
de: Veröffentlichen

en: Notification subject
de: Gegenstand der Benachrichtigung
