Vev Connector (1.0.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: On
es: Activado

en: Save
es: Guardar

en: Off
es: Desactivado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Allowed tags
es: Etiquetas permitidas

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
es: Borrador

[ctx: Workflow state label]
en: Published
es: Publicado

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
es: Crear nuevo borrador

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
es: Publicar
